Jaké obaly používáme pro naše výrobky


Pro balení našich výrobků využíváme snad většinu známých a dostupných druhů obalů v různých provedeních.
Obaly pro jednotlivé výrobky jsou navrhovány podle účelu použití a plně respektují praktické potřeby uživatelů.

 

Ilu pac aerosoly

Aerosoly

Většina výrobků, které realizujeme v oblasti privátní značky, je vyžadována v provedení aerosol, neboť toto provedení je stále více z pohledu uživatelů velmi praktické a atraktivní.

Aerosolové lahvičky jsou dostupné v provedení hliník nebo plech.
Plechové provedení je dostupné v objemech plnění od 150ml do 750ml.
Hliníkové lahve jsou dostupné již od objemu plnění 40g (ca 40ml) do 350g ( ca 400ml).
Při malých výrobních sériích používáme etikety lepené na láhev. Pokud se jedná o pravidelně se opakující výrobní šarže s ročním objemem  ca 100tis kusů a více, je ekonomicky výhodnější etiketu na lahvičku tzv. natisknout.
Barva víček je podřízena obvykle barevnému vzhledu etikety. Ovšem v případě, kdy klient používá celou výrobkovou řadu, barva víčka může sloužit jako vizuální identifikátor jednotlivých druhů přípravků.
Velmi podstatnou pozornost věnujeme výběru vhodného aplikátoru / trysky, tak aby při praktickém použití bylo dosahováno co nejlepších výsledků aplikace přípravku.

Hotové výrobky jsou baleny obvykle po 10 nebo 12ks. Jako skupinové balení používáme smrštitelnou folii (tzv.tray) nebo kartonovou krabičku. Skupinová balení jsou baleny na paletě.
Výrobní šarže jsou realizovány od min.množství 1000ks. 

Ilu pac netlak

Kapátka, láhve, rozprašovače, dávkovače, sáčky, sypačky

Privátní výrobky zejména jako domácí chemie, prostředky osobní péče nebo různé čističe, jsou vyráběny v lahvičkách v objemech od 50ml do 3.000ml. 
Výběr tvaru, barevnost, druh materiálu ze kterého je obal vyroben a uzávěry nebo aplykátor,  jsou ovlivněny několika faktory: účel použití a požadovaný způsob aplikace, chemické složení obsahu aktivní látky a vzhledové požadavky na výrobek vyplývající z marketingových průzkumů k danému druhu výrobku.
Uzávěr jsou dostupné s trhacím kroužkem nebo bezpečnostní dětskou pojistkou. Lahvičky do objemu 300ml je možné osadit mechanickou rozprašovací pumpičkou ovládanou stlačováním ukazováčku, balení od 500ml je možné osadit mechanickým rozprašovačem ve tvaru pistole.

Sypké směsi lze plnit do sáčků nebo do lahví, které jsou opatřeny víčkem se sypátkem.

Hotové výrobky jsou baleny obvykle po 10 nebo 12ks, lahvičky s objemem pod 200ml lze balit po 20-ti a více kusech. Jako skupinové balení používáme smrštitelnou folii (tzv.tray) nebo kartonovou krabičku. Skupinová balení jsou baleny na paletě.

Ilu pac wipe

Vlhčené ubrousky

Vlhčené ubrousky jsou velmi populární zejména u výrobků určených pro osobní použití nebo pro otírání různých povrchů. Balení je možné uzpůsobit podle účelu použití: jednorázové provedení, kdy v sáčku je pouze jeden ubrousek nebo balíček s uzávěrem s obsahem např. 10-15-20ks. Jako obal je používána odolná folie, která je zároveň potištěna grafikou a textovými informacemi. 
Abychom přispěli k omezení ekologické zátěže v oblasti odpadů, používáme biologicky rozložitelné tkaniny.  

Hotové výrobky jsou baleny ve skupinových baleních, kde lze použít smrštitelnou folii (tzv.tray) nebo kartonovou krabičku. Skupinová balení jsou baleny na paletě.

Ilu pac kanystry

Velkoobjemová balení

V případě dodávek přípravků pro využití ve výrobě či servisních centrech nebo směsi určené pro další zpracování, využíváme standardních obalů.
Koncentráty nebo hotové roztoky dodáváme ve stohovatelných kanystrech nebo sudech balených na paletě. V případě požadavku plníme i IBC kontejnery.  

Objem kanystrů: 5 litrů, 10 litrů, 20 litrů nebo 25 litrů
Objem sudů: 60 litrů, 200 litrů 
Objem IBC: 1.000 litrů

Sypké směsi dodáváme v sudech s víkem nebo HDPE pytlích balených na paletě. Hmotnost balení je přizpůsobena požadavkům klienta.