• INOVATIVNÍ CHEMICKÉ VÝROBKY


  Přinášíme inovace pro vaše průmyslové aplikace a přispíváme tak ke zvyšování stability výrobních procesů.

  Tvoříme inovativní výrobky pro rozšíření obchodních aktivit našich klientů s jejich privátní značkou.
  V oblasti privátní značky poskytujeme komplexní servis zahrnující vývoj produktů, návrh jejich obalového provedení, přípravu základní marketingové dokumentace a zároveň zajišťujeme jejich samotnou výrobu a dodávky.

  Poskytujeme odborné poradenství v oblasti antikorozní ochrany, analýzy chemických procesů, optimalizace chemické kompatability jednotlivých výrobních kroků nebo celých výrobních procesů.

  Působíme na českém a evropském trhu. Můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti a znalosti napříč obory strojírenského, automobilového, leteckého či obranného průmyslu a samozřejmě včetně oblastí spotřebního obchodního zboží.
  Specializujeme se na výrobky poskytující řešení s vysokou přidanou hodnotou.

 • PRŮMYSLOVÉ PRODUKTY   řešení pro výrobu a její procesy, procesy údržby


  Naše původní specializace jsou výrobky na ochranu dílů proti korozi pomocí konzervačních prostředků a to zejména konzervační kapaliny se suchým ochranným filmem, konzervační oleje, oplachové či mycí roztoky s antikorozním účinkem ať již pomocí VCI nebo chemické pasivace povrchu .

  Dále se zaměřujeme na víceúčelová nebo speciální maziva, prostředky pro uvolňování zatuhlých spojů, mycí prostředky v podobě koncentrátu pro praní kovových dílů nebo pro omílání hliníkových součástek.
  Pro stabilitu emulzí vašich obráběcích strojů můžeme nabídnout vysoce účinný a spolehlivý systémový čistič.

  Na již i hluboce zkorodované povrchy poskytujeme konvertory koroze, které rez účinně zastaví bez nutnosti ji z povrchu mechanicky odstranit.

  Vyvinuli jsme vlastní vysoce účinný inhibitor koroze, který slouží jako surovina pro výrobu antikorozních přípravků. 

 • PRODUKTY S VAŠÍ PRIVÁTNÍ ZNAČKOU     vytváříme výrobky podle vašich obchodních potřeb


  V oblasti výrobků s privátní značkou klienta poskytujeme komplexní servis zahrnující v sobě návrh chemického složení daného výrobku, návrh obalového provedení a jeho designu, logistiku balení, základní dokumentaci k výrobku nezbytnou pro firemní obchodní strategii a marketing, po zavedení výrobku do obchodního sortimentu zajišťujeme rovněž jeho samotnou výrobu a dodávky přímo do skladů zákazníka.
  Naše výrobky je možné provést v téměř v jakémkoliv obalovém provedení včetně aerosolů.
  Díky širokému spektru výrobkových receptur dokážeme uspokojit klienty z téměř všech oborů, ať již jsou to prostředky určené pro profesionální údržbu a servis techniky nebo pro domácí použití, dále výrobky osobní péče nebo specializované výrobky určené pro použití v oblasti služeb či branných složek.
  Nejsme omezováni nutností velkosériové výroby, proto uspokojíme i zákazníky vyžadující malé či limitované série.

 • NAŠE SPOLEČNOST


  Na trhu působíme od roku 1993. V prvních letech firma podnikala pod hlavičkou OSVČ s obchodní značkou GAMBY. Její hlavní činností byla v počátku distribuce chemických výrobků a odborné poradenství.
  Po roce 2000 jsme se začali postupně zaměřovat na vlastní výzkum a vývoj a přidali nový směr, kterým byla realizace výrobků s privátní značkou klienta.
  Doplnili jsme proto k naší obchodní značce slovo "project", neboť to přesně charakterizuje činnosti kterým se věnujeme: zajištujeme komplexní servis od A do Z.
  V roce 2015 byla společnost transformována na právnickou osobu GAMBY project s.r.o.

  Pracujeme s vlastními ověřenými recepturami, jejich chemické složení můžeme dále modifikovat dle specifických požadavků našich klientů. Věnujeme se vlastnímu vývoji, ale i vývoji na základě požadavků samotného klienta. V oblasti plnění výrobků do obalů spolupracujeme s řadou specializovaných externích dodavatelů. Tento outsourcing vybraných služeb nám tak umožnuje pokrývat a uspokojovat většinu specifických požadavků a zároveň se velmi pozitivně odráží v nízkých nákladech našich výrobků.

  Jsme flexibilní a kreativní team, který významně přispívá k dynamickému rozvoji vašich obchodních či výrobních aktivit. Naším mottem je dávat křídla vašim inovacím a společně tak realizovat vytýčené cíle.

  Již nyní jsme připraveni na spolupráci i s vámi...

  NAŠE SPOLEČNOST