• Inovativní chemické výrobky


  Přinášíme inovace pro vaše průmyslové aplikace a přispíváme tak ke zvyšování stability výrobních procesů.

  Tvoříme inovativní výrobky pro rozšíření obchodních aktivit našich klientů s jejich privátní značkou.

  Pro průmyslové aplikace poskytujeme odborné poradenství a dodávky výrobků v oblasti antikorozní ochrany, mazání nebo čištění vámi vyráběných součástek. Nabízíme také analýzy chemických procesů, optimalizace jednotlivých výrobních kroků nebo celých výrobních procesů.

  V oblasti privátní značky poskytujeme komplexní servis zahrnující vývoj produktů, návrh jejich obalového provedení, přípravu základní marketingové dokumentace a zároveň zajišťujeme jejich samotnou výrobu a dodávky.

  Působíme na českém a evropském trhu. Můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti a znalosti v různých oborech strojírenského, automobilového, leteckého či vojenského průmyslu a samozřejmě v oblasti spotřebního obchodního zboží.
  Naším novým oborem je od roku 2015 i zdravotnictví. Specializujeme se na výrobky a služby s vysokou přidanou hodnotou.

  Již nyní se těšíme na spolupráci i s Vámi...

 • Průmyslová chemie  Produkty a řešení pro výrobní procesy


  Naše specializace je ochrana dílů proti korozi pomocí konzervačních prostředků a to zejména konzervační kapaliny se suchým ochranným filmem, konzervační oleje, oplachové či mycí roztoky s antikorozním účinkem nebo výparné inhibitory (VCI).
  Dále se zaměřujeme na víceúčelová a speciální maziva, prostředky pro uvolňování zatuhlých spojů nebo konvertory koroze na již zrezivělé povrchy.
  Dodáváme inhibitory koroze pro další zpracování: přísady do olejových směsí, mycích roztoků, emulzí, kapalin tepelných/chladících okruhů nebo používaných při výrobě barev.

 • Produkty s privátní značkou  Vytváříme výrobky podle obchodních potřeb klienta


  V oblasti výrobků s privátní značkou klienta poskytujeme komplexní servis zahrnující v sobě vývoj chemického složení daného výrobku, návrh jeho designu a obalového provedení, logistiku balení, základní dokumentaci nezbytnou pro firemní obchodní strategii a marketing, po zavedení výrobku do obchodního sortimentu zajišťujeme rovněž jeho samotnou výrobu a dodávky přímo do skladů zákazníka.
  Naše výrobky je možné provést ve variabilních obalech jako jsou aerosoly, láhve, rozprašovače, kanystry atp. Dodáváme vlhčené ubrousky balené jednotlivě nebo jako balíček obsahující stanovený počet kusů. Práškové směsi jsou balené v sáčcích nebo v obalech se sypátkem.
  Díky širokému spektru výrobků dokážeme uspokojit klienty z téměř všech oborů, ať již jsou to technické prostředky určené pro údržbu a servis nebo pro domácí použití, dále výrobky osobní péče nebo přímo i výrobky určené pro použití ve zdravotnictví.
  Nejsme omezováni nutností velkosériové výroby, proto uspokojíme i zákazníky vyžadující malé či limitované série.

 • O firmě


  Na trhu působíme od roku 1993. V prvních letech firma podnikala pod hlavičkou OSVČ s obchodní značkou Gamby. Její hlavní činností byla v tomto období distribuce chemických výrobků a poradenství.
  Po roce 2000 jsme se začali postupně zaměřovat na vlastní výzkum a vývoj a přidali nový směr, kterým byla realizace výrobků s privátní značkou klienta.
  Doplnili jsme proto k naší obchodní značce slovo "project", neboť to přesně charakterizuje činnosti kterým se věnujeme: zajištujeme komplexní servis od A do Z.
  V roce 2015 byla společnost transformována na právnickou osobu GAMBY project s.r.o.

  Naše činnost spočívá v teamové spolupráci s řadou specializovaných externích dodavatelů. Outsourcing vybraných služeb nám umožnuje pokrývat a uspokojovat mnohem širší potřeby našich klientů a velmi pozitivně se odráží v nízké ceně našich výrobků.
  Používáme nejen standardní receptury, ale především umíme modifikovat chemické složení dle specifických požadavků našich klientů, případně pro ně vyvinout zcela nový výrobek.

  Jsme flexibilní a kreativní team, který významně přispívá k dynamickému rozvoji vašich aktivit. Naším mottem je dávat křídla inovacím a pomoci tak snáze dosáhnout vašich cílů.

  O firmě